چه چیزی باعث موفقیت ما شده است

بیشتر با آفتاب سازه آشنا شوید

شرکت آفتاب سازه یک شرکت توزیعی ، خدماتی در حیطه ساختمان میباشد .که برای اولین بار در سال 1388 شروع بکار  کرده است .این شرکت درطول فعالیت یک دهه ای خود توانسته که از فرازو نشیب های فراوانی عبور نمایید .در ابتدای دهه ای 90 شرکت آفتاب سازه ، فعالیت خود را بر کالاهای برقی و روشنایی متمرکز کرده است ، تقریبا در همان دوران بود که شرکت آفتاب سازه  توانست خود را در زمره  اولین فروشگاه ها قرار دهد . که این مجموعه به صورت چکی و اعتباری در خدمت مشتریان عزیز بوده است . شرکت آفتاب سازه  با گذشت زمان توانست  اعتماد بسیاری از ارگانهای رسمی و معتبر موجود در کشور را کسب نمایید .

محصولات با کیفیت

تمایز با در خرید

185000
سفارش موفق

ارسال رایگان

تحویل خیلی سریع

1550
ارسال رایگان

خریداران وفادار

به پاس اعتماد شما

2805500
کیلومتر طی شده

بهترین های ایران

همه در فروشگاه ما

9656
فروشنده فعال
از اینکه برندهای مطرح با ما همکاری می کنند بسیار خوشحالیم

برخی از همکاران ما

چــرا شرکت آفتاب سازه

بارز ترین خصوصیات این شرکت فروش بصوت اقساط با چک معتبر با حداقل قیمت و ارسال سریع و راحت بدون دردسر و اتلاف وقت و مشاوره تخصصی  ورایگان با کارفرمایان و پیمانکاران محترم میباشد . و از دیگر خصوصیات این شرکت تنوع  بالای محصولات میباشد.

چرا مردم باید از آفتاب سازه خرید کنند؟

وجه تمایز این شرکت با سایرین ، خرید راحت محصولات بصورت آنلاین و حضوری ، بصورت  نقدی و چکی ، گارانتی محصولات ، راهنمایی و مشاوره بی طرف ، قیمت مناسب و تنوع  زیاد در برند های مختلف . این شرکت با شرکت های انبوه سازی و پروزه های حقیقی بزرگ کارخانجات ،بصورت مستقیم و غیر مستقیم فعالیت داشته ، و توانسته در طول این مدت با بیش از هزاران پیمانکار و کارفرما در سطح شهر اصفهان  همکاری داشته باشد.         

نحوه گارانتی به صورت تاریخ درج شده روی محصول ، از یکسال تا سه سال متغیر است و در صورت عودت جنس بدون عیب فیزیکی با یک محصول مشابه نو به صورت رایگان تعویض میشود .

 

ارسال اجناس همه روزه تا ساعت 14 از باربری های سراسری اصفهان انجام میشود.ارسال برای شهر اصفهان با پیک بصورت رایگان انجام میشود.